TUNCELİ HOZAT İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Onur TEMÜRBOĞA ve Hozat Belediye Başkanımız Celaleddin POLAT Ankara´da bir dizi ziyarette bulundu.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Onur TEMÜRBOĞA ve Hozat Belediye Başkanımız Celaleddin POLAT Ankara´da bir dizi ziyarette bulundu.Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürü Baattin GÖK ve Personel Genel Müdürü Hamza AYDOĞDU ile görüşen İlçe Müdürümüz ve Belediye Başkanımız İlçemizdeki okul ve bağlı kurumların sorunlarını anlattı.Genel müdürlerimiz personel ve donanım eksikliklerinin en kısa sürede giderilmesi hususunda gereğini yapacaklarını belirttiler.Ayrıca Ankara ilinde Tuncelili iş adamlarıyla da yapılan görüşmeler sonucunda İş Adamlarımızdan da Teog ve Üniversite sınavları için yaklaşık 20.000 TL lik kaynak desteği sağlandı.Gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı hem genel Müdürlerimize hem de duyarlı iş adamlarımıza Hozat halkı ve Hozatlı Öğrenciler adına teşekkürlerimizi sunuyoruz
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Onur TEMÜRBOĞA ve Hozat Belediye Başkanımız Celaleddin POLAT Ankara´da bir dizi ziyarette bulundu.

Hamidiye Mah. Hükümet Konağı Kat3 62400 Hozat/TUNCELİ - 0 (428) 561 22 73 561 20 47

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.